O nas

Próżno szukać w ofercie Studio 74 krzykliwych haseł i stwierdzeń, jacy to jesteśmy najlepsi i na pewno nikt nas nie przebije. Nie znajdziecie Państwo też zapewnień
o bezkonkurencyjności – rynek jest szeroki, a konkurencja duża. Zespół Studio 74 nie poniża konkurencji. Proponujemy natomiast rozmowę o zapotrzebowaniu, proponujemy kreatywną postawę, otwartość, doradztwo i przedstawienie profesjonalnych, realnych rozwiązań pozbawionych aury magii i hura-optymizmu. Cukierkowe obietnice są nie dla nas, więc ich też nie stosujemy.

 Statuetka Polski InternetDość wspomnieć o dziale Portfolio i Aktualności, gdzie ukazane są projekty tworzone z naszym udziałem, we współpracy z partnerami, a przede wszystkim nasze autorskie - nagradzane przez krajową organizację Polski Internet.

Zespół Studio74 tworzą ludzie, którzy w 2003 roku zdecydowali się rozpocząć swoją ścieżkę oraz doskonalenie w dziedzinie budowy stron internetowych; początkowo były to luźne projekty na potrzeby własne – wynik zainteresowania, które z biegiem czasu przerodziło się w specjalistyczne hobby opierające się na programistyce i grafice komputerowej.

Pokonując kolejne etapy edukacji w tych dziedzinach, zdecydowaliśmy się na sprawdzenie posiadanej wiedzy, oferując się już jako grupa wolnych strzelców, podejmując się realizacji podzleceń firm z branży: Chillout Development oraz CD Studio, czego efektem w 2005 roku były udane finalizacje powierzonych projektów, oraz pierwsze bonifikaty.

Obecnie działamy na rynku z stabilną osobowością prawną, jako samodzielna marka ukierunkowana nadal w tą samą stronę, korzystając z nabytego przez lata doświadczenia i wiedzy, pozostając wiernymi etyce i standardom wykonywanego zawodu. To normalne, że tylko rozwój chroni przed uwstecznianiem.

Jeśli uznacie Państwo, że profesjonalizm i etyka są wartościami w relacjach
z Klientem, oraz warto z nami porozmawiać - zapraszamy do wspólnego stołu,
a kolejnym krokiem na tej stronie, będzie zakładka Kontakt.

Pozdrawiamy,

Zespół Studio74